Vilniaus miesto centrinėje dalyje, visai šalia Neries upės, ramioje ir žalioje Lvovo gatvės dalyje vystomas naujas gyvenamųjų namų ir komercinių patalpų projektas „Centro duetas“. Namai statomi antroje namų linijoje nuo Lvovo gatvės, todėl čia visada bus išskirtinai ramu. 6 ir 9 aukštų pastatuose gyventojai gali rinktis 1,5, 2 ar 3 kambarių butus ir kūrybines dirbtuves nuo 39 m² iki 74 m², dalį jų bus galima sujungti ir taip naujai suformuoti 4 ar 5 kambarius. Beveik kiekvienas būstas turės balkonus ar terasas, kurie kartu su vitrininiais langais užtikrins jaukią ir šviesią namų atmosferą. Viršutinių aukštų gyventojai galės mėgautis pro langus atsiveriančia vaizdinga panorama.

Šnipiškės – sparčiai augantis ir modernėjantis mikrorajonas, pritraukiantis ne tik nekilnojamojo turto plėtotojus, bet ir privačius investuotojus. Ši vieta yra laikoma viena iš perspektyviausių Vilniuje, todėl būsto vertė bus stabili, o prireikus – lengva parduoti.

Darbo dienos metu šalia esančiuose biuruose verda intensyvus gyvenimas, o vakarais ir savaitgaliais Konstitucijos prospekto apylinkės tampa viena ramiausių erdvių miesto centre. NT ekspertai patikina, kad šalia esantys modernūs daugiafunkciniai verslo kompleksai užtikrins Jūsų būsimų namų ilgalaikį likvidumą.

Vos kelios minutės kelio iki vienų gražiausių Vilniaus peizažų dešiniajame Neries upės krante: tik 6 min pėsčiomis iki Baltojo tilto ir Neries upės, kur stabteli pasigerėti miesto šviesų atspindžiais vandenyje, 5 min iki magiškojo Sakurų sodo ir apie 20 min – iki didžiausio ir žaliausio Vilniuje Vingio parko.

Erdvės aktyviam laisvalaikiui ir sportuojantiems po atviru dangumi: patogi bėgimo trasa palei upę ir vaizdingas maršrutas dviračiu, tinklinio, krepšinio, riedlenčių ir riedučių aikštelės prie Baltojo tilto. Taip pat yra galimybė rinktis iš net kelių gretima esančių sporto klubų, apsilankyti baseine ar jogos užsiėmime visai šalia namų.

SPECIALŪS BANKŲ PASIŪLYMAI

PILNOS APDAILOS PASIŪLYMAI

INFORMACIJA APIE KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS STATUSĄ

Daliai patalpų statusas (paskirtis) „kūrybinė dirbtuvė“ suteiktas dėl mažesnio tiesioginių saulės spindulių patekimo į patalpą (tokių patalpų, pagal šiuo metu galiojančius reglamentus, negalima registruoti kaip gyvenamosios paskirties – butų). Patalpose galima deklaruoti gyvenamąja vietą.
1 Img

Pastatų ir žemės paskirtis – gyvenamoji

Pastatai ir visi juose esantys būstai statomi pagal visus gyvenamosios paskirties pastatams keliamus reikalavimus.