LAISVĖS IR ERDVĖS POJŪTIS

Grindis siekiantys aukštos klasės sandarūs langai suteiks namams lengvumo ir erdvės bei užtikrins namų šilumą ir šviesą kiekviename kambaryje. Natūrali dienos šviesa namams suteiks ramybės, o namų gyventojams – visada teigiamas emocijas.

BASOMIS PO ŠILTUS NAMUS

Namuose galėsite vaikščioti basomis net ir šaltą žiemą – visuose butuose įrengiamas reguliuojamas grindinis šildymas  užtikrins tolygų šilumos pasiskirstymą ir komfortabilią oro cirkuliaciją visuose namuose. Taip sutaupysite ir vietą kambariuose, ir šildymui skiriamas išlaidas.

ERDVIOS TERASOS

Visi būstai turės erdvias iki 17 m² ploto terasas, kurias galima skirstyti zonomis ir turėti ne tik vietą dviračiui, bet ir jaukią erdvę vakaro arbatai ar vėlyviems savaitgalio pusryčiams.

ARCHITEKTŪRA

Architektai sukūrė namus, darniai ir solidžiai įsiliejančius į urbanistinę miesto aplinką. Tamsaus atspalvio akmens plokščių eksterjeras yra nepavaldus trumpalaikėms madoms.

SVEIKA NAMŲ APLINKA

Gyventojai turės galimybę įsirengti rekuperacinę oro vėdinimo sistemą ir taip kambariuose užtikrinti sveikesnę aplinką: gaivus ir grynas oras padeda būti žvaliam ir aktyviam visą dieną, o naktį užtikrina pilnavertį ir kokybišką miegą.

ANTROJE NAMŲ LINIJOJE

Abu namai statomi antroje namų linijoje nuo Lvovo ir Linkmenų gatvių, vidiniame kieme, todėl čia visada bus išskirtinai ramu, visai ne kaip moderniame miesto centre. Po dienos darbų atsipūsti galėsite šalia esančiame jaukiame parkelyje, Japoniškame sode ar vos 6 min. pėsčiomis – Baltojo tilto pievoje.

SAUGU IR PRIVATU

Namų teritorija bus apšviesta ir aptverta, todėl galėsite džiaugtis ramybe jaukiame kiemelyje, o vaikai – saugiai žaisti žaidimų aikštelėje. Privatumą užtikrins ir mažas kaimynų skaičius – kiekvienos laiptinės aukšte suprojektuoti tik 4-5 būstai. Prie laiptinių įrengiamos telefonspynės su vaizdo kameromis.

POŽEMINĖ AUTOMOBILIŲ AIKŠTELĖ

Uždara ir vaizdo kameromis nuolatos stebima automobilių stovėjimo aikštelė bus įrengta po žeme. Joje taip pat bus įrengti sandėliukai, o iš jos tiesiai į savo namus galėsite pakilti tyliaeigiu liftu.

LIKVIDU IR VERTINGA

Būstas, esantis miesto centre ir visai šalia didžiausių verslo centrų ir tuo pačiu žaliųjų ir poilsio zonų, kuriame tylu ir ramu, visuomet bus likvidus ir patrauklus. Būtent toks ir yra „Centro duetas“.

VISKAS ŠALIA

Vilniaus Senamiestis vos 15 min pėsčiomis, Baltasis tiltas ir žalioji jo pieva – 6 min. Kiti svarbiausi traukos taškai – prekybos centrai, mokyklos ir vaikų darželiai matuojami ne atstumu automobiliu, bet pėsčiomis.